| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Carmella |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Carmella lampa wisząca 1x50 W złota 5054
Rabalux Carmella lampa wisząca 1x50 W złota 5054
Nr Kat. 5054
kod -10%
Rabalux Carmella lampa wisząca 1x50 W złota 5054
Nr Kat. 5054
kod -10%
1 356,93zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 356,95 zł 0%
Cena katalogowa: 1 753,61 zł -23%
Cena z kodem:
RBLX-10
1 221,24zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Carmella lampa wisząca 1x50 W złota 5054
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 60 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 3350 lm
- barwa światła: 4000 K
- czas życia źródła światła (h)30000
- IP20
- materiał lampy: metal/akryl
- kolor: złoty
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Carmella |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Średnica | 60 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250350547 |
| Wymiary z opakowaniem | 64 x 11 x 64 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,04 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





