| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Callia |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | szary/popielaty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Callia lampa wisząca 1x25W popielata 3018
Rabalux Callia lampa wisząca 1x25W popielata 3018
Nr Kat. 3018
kod -10%
Rabalux Callia lampa wisząca 1x25W popielata 3018
Nr Kat. 3018
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
38,97zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Callia lampa wisząca 1x25W popielata 3018
- napięcie znamionowe: 230 V
- moc żarówki: 25W
- liczba źródeł światła: 1
- oprawka żarówki: E14
- brak źródła światła w zestawie
- stopień ochrony: IP20
- wysokość całkowita: 150 cm
- wysokość klosza: 20 cm
- średnica klosza: 10 cm
- średnica podsufitki: 8,3 cm
- materiał: metal
- kolor: popielaty
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Callia |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | szary/popielaty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica | 10 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250330181 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 11 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





