- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Beckworth lampa wisząca 1x60 W brązowa 7136
Rabalux Beckworth lampa wisząca 1x60 W brązowa 7136
Nr Kat. 7136
kod -10%
Rabalux Beckworth lampa wisząca 1x60 W brązowa 7136
Nr Kat. 7136
kod -10%
364,72zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 364,72 zł 0%
Cena katalogowa: 541,72 zł -33%
Cena z kodem:
RBLX-10
328,25zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Beckworth lampa wisząca 1x60 W brązowa 7136
- wysokość: 100 cm
- szerokość: 40 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60W
- ilość punktów świetlnych: 1
- materiał lampy: metal/szkło
- kolor: brąz
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Beckworth |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250371368 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 19 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,86 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





