- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Basil lampa podsufitowa 2x40 W chrom-szara-satyna...
Rabalux Basil lampa podsufitowa 2x40 W chrom-szara-satyna 5380
Nr Kat. 5380
kod -10%
Rabalux Basil lampa podsufitowa 2x40 W chrom-szara-satyna 5380
Nr Kat. 5380
kod -10%
116,23zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 116,23 zł 0%
Cena katalogowa: 141,20 zł -18%
Cena z kodem:
RBLX-10
104,61zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Basil lampa podsufitowa 2x40 W chrom-szara-satyna 5380
Podwójny reflektor Basil charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim stylem i kolorystyką. Dzięki połączeniu odcieni satyny, chromu, srebra i dębu ten reflektor ścienny z metalu i tworzywa sztucznego prezentuje się wręcz wyjątkowo, a na uwagę zasługuje przede wszystkim głowicy lampy składająca się z elementów cylindrycznych i klosza z osłoną w odcieniu dębu. Basil można montować w różnych pomieszczeniach: w salonie, sypialni, gabinecie lub przedpokoju.
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 2
- moc żarówki: 10W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E14
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: chrom satyna
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: szary dąb
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- wysokość: 15 cm
- szerokość: 32,5 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Basil |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom, szary, satyna |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 32.5 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250353807 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 33 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,72 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





