| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Azula |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Azula lampa stołowa 1x5 W czarna 74210
Rabalux Azula lampa stołowa 1x5 W czarna 74210
Nr Kat. 74210
kod -10%
Rabalux Azula lampa stołowa 1x5 W czarna 74210
Nr Kat. 74210
kod -10%
133,44zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 133,44 zł 0%
Cena katalogowa: 195,52 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
120,10zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Azula lampa stołowa 1x5 W czarna 74210
- lampka stołowa
- wysokość: 23,5 cm
- szerokość: 28 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 460 LM
- barwa światła: 4000K
- trwałość źródła światła wynosi 10.000 godzin
- długość kabla 200 cm
- IP20
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Azula |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 23.5 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595742102 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 6 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





