| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Ati |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Ati lampa podsufitowa 4x40 W biała-czarna 5979
Rabalux Ati lampa podsufitowa 4x40 W biała-czarna 5979
Nr Kat. 5979
kod -10%
Rabalux Ati lampa podsufitowa 4x40 W biała-czarna 5979
Nr Kat. 5979
kod -10%
232,84zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 233,85 zł 0%
Cena katalogowa: 319,60 zł -27%
Cena z kodem:
RBLX-10
209,56zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Ati lampa podsufitowa 4x40 W biała-czarna 5979
- zasilanie: 230V
- styl: standardowy
- ilość źródła światła: 4
- moc żarówki: 40W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E14
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: czarny
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: biały
- materiał klosza: szkło
- szerokość: 79 cm
- średnica podstawy: 11 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Ati |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Szerokość | 79 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5998250359793 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 81 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,14 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





