| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Anna |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Anna lampa wisząca 3x40W biały mat 2234
Rabalux Anna lampa wisząca 3x40W biały mat 2234
Nr Kat. 2234
kod -10%
Rabalux Anna lampa wisząca 3x40W biały mat 2234
Nr Kat. 2234
kod -10%
101,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 118,98 zł -14%
Cena katalogowa: 153,26 zł -33%
Cena z kodem:
RBLX-10
91,78zł
Ilość punktów światła
:
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Anna lampa wisząca 3x40W biały mat 2234
- źródła światła: 3
- moc żarówki: 40 W
- oprawka żarówki: E14
- wymiary: 108 x 50 cm
- klasa: IP20
- brak źródła światła w zestawie
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal
- kolor: biały mat
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Anna |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 108 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250322346 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 36 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





