| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Andela |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | srebrny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Andela lampa podsufitowa 1x48W LED srebrna 6039
Rabalux Andela lampa podsufitowa 1x48W LED srebrna 6039
Nr Kat. 6039
kod -10%
Rabalux Andela lampa podsufitowa 1x48W LED srebrna 6039
Nr Kat. 6039
kod -10%
160,34zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 160,34 zł 0%
Cena katalogowa: 234,93 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
144,31zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Andela lampa podsufitowa 1x48W LED srebrna 6039
- montaż: sufitowy, natynkowy
- napięcie: 230 V
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 48W
- temperatura barwowa: 4000K
- barwa światła: naturalna biel
- strumień światła: 2956 lm
- czas życia źródła światła: 20000 h
- zintegrowane źródło światła LED
- klasa energetyczna źródła światła: A
- trójstopniowe przyciemnianie za pomocą przełącznika ściennego
- stopień ochrony: IP20
- wysokość: 9 cm
- średnica: 50 cm
- materiał główny: metal
- materiał klosza: akryl
- kolor: srebrny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Andela |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 9 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Moc żarówki | 48 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250360393 |
| Wymiary z opakowaniem | 54 x 54 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





