| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Anastasia |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Średnica: | 49.5 cm |
| Moc żarówki: | 25 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Anastasia plafon 3x25 W brązowy 2634
Rabalux Anastasia plafon 3x25 W brązowy 2634
Nr Kat. 2634
kod -10%
Rabalux Anastasia plafon 3x25 W brązowy 2634
Nr Kat. 2634
kod -10%
491,04zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 491,04 zł 0%
Cena katalogowa: 719,48 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
441,94zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Anastasia plafon 3x25 W brązowy 2634
- styl: standardowy
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 3
- moc żarówki: 25W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E14
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: chrom
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: brązowy
- materiał klosza: tekstylia
- średnica: 49,5 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Anastasia |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Średnica | 49.5 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250326344 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 19 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,36 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





