| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Albina |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP23 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Albina kinkiet 1x12 W biały 1449
Rabalux Albina kinkiet 1x12 W biały 1449
Nr Kat. 1449
kod -10%
Rabalux Albina kinkiet 1x12 W biały 1449
Nr Kat. 1449
kod -10%
235,76zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 204,91 zł +15%
Cena katalogowa: 315,25 zł -25%
Cena z kodem:
RBLX-10
212,18zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Albina kinkiet 1x12 W biały 1449
- wysokość: 6 cm
- szerokość: 60 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 795 lm
- temperatura barwowa: 4000 K
- IP23
- ilość punktów świetlnych: 1
- materiał klosza: szkło
- kolor: biały mat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Albina |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250314495 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 60 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,48 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





