| Marka: | Paulmann |
| Seria: | Atria |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Paulmann Atria plafon 1x16W chrom mat 70935
Paulmann Atria plafon 1x16W chrom mat 70935
Nr Kat. 70935
Paulmann Atria plafon 1x16W chrom mat 70935
Nr Kat. 70935
Opis produktu Paulmann Atria plafon 1x16W chrom mat 70935
- montaż: ściana/sufit
- zawiera źródło światła
- źródło światła: LED, niewymienne
- moc żarówki: 16W
- liczba źródeł światła: 1
- temperatura barwy światła: 4000K
- barwa światła: biały
- oprawka żarówki: brak
- kolor: chrom mat
- materiał: tworzywo sztuczne
- materiał klosza: tworzywo sztuczne opalizowane
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony: IP20
- bez ściemniacza
- gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Paulmann |
| Seria | Atria |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Moc żarówki | 16 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 4000870709351 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 24 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,72 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





