- materiał dodatkowy: tworzywo sztuczne
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Nowodvorski Lighting Satellite plafon 10x25 W biały 8022
Nowodvorski Lighting Satellite plafon 10x25 W biały 8022
Nr Kat. 8022
Nowodvorski Lighting Satellite plafon 10x25 W biały 8022
Nr Kat. 8022
Opis produktu Nowodvorski Lighting Satellite plafon 10x25 W biały 8022
- źródła światła: 10
- moc żarówki: 25W
- gwint żarówki: E27
- brak źródła światła w komplecie
- napięcie znamionowe: 230 V
- klasa szczelności: IP20
- wysokość: 16 cm
- szerokość: 78 cm
- materiał wiodący: stal lakierowana
- materiał dodatkowy: tworzywo sztuczne
- materiał dodatkowy: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Satellite |
| Materiał | stal szlachetna, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 78 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5903139802291 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 19 x 85 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





