- klasa energetyczna źródła światła: G
- napięcie: 230 V
- gwint żarówki: E27
- kolor: bursztyn
Nordlux Smart umożliwia sterowanie i regulację światła ze smartfona, tabletu lub pilota.
Czas na zmiany z GROHE z kodem -5% od 1499 zł!
GROHE kod -5% od 1499 zł
| Marka: | Nordlux |
| Seria: | Smart Deko |
| Zasilanie: | 230V |
| Moc żarówki: | 4.7 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki: | 40 W |
| Jasność: | 380 Lm |
| Kąt padania światła: | 360 º |
| Temperatura barwy: | 2200 K |
| Barwa światła: | ciepła |
| Klasa energetyczna: | G |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!