- skandynawski design
- napięcie: 220-240V
- gwint żarówki: E14
- stopień ochrony: IP20
- długość kabla: 1,5 m
- wysokość: 25 cm
- szerokość: 16 cm
- ilość punktów świetlnych: 1
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- kolor: zielony
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Nordlux |
| Seria: | Ellen Mini |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | zielony |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 25 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!