| Marka: | MaxLight |
| Seria: | Vector |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 8.5 cm |
| Szerokość: | 11.5 cm |
| Średnica: | 11.5 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- MaxLight Vector lampa podsufitowa 1x10 W czarna C0266
MaxLight Vector lampa podsufitowa 1x10 W czarna C0266
Nr Kat. C0266
multirabaty
MaxLight Vector lampa podsufitowa 1x10 W czarna C0266
Nr Kat. C0266
Opis produktu MaxLight Vector lampa podsufitowa 1x10 W czarna C0266
- lampa podsufitowa
- zintegrowane źródło LED
- moc: 10 W
- temperatura barwy światła: 3000 K
- kąt świecenia: 24°
- strumień światła: 614 lm
- stopień ochrony: IP20
- wysokość: 8,5 cm
- średnica: 11,5
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | MaxLight |
| Seria | Vector |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8.5 cm |
| Szerokość | 11.5 cm |
| Średnica | 11.5 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5903351023832 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





