- wysokość: 30 cm
- szerokość: 15 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 3400 LM
- barwa światła: 3000 K
- IP20
- materiał: kamień
- kolor: czarny
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | MaxLight |
| Seria: | Travertino |
| Materiał: | kamień |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 30 cm |
| Szerokość: | 15 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
| Kształt: | inny |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!