| Marka: | MaxLight |
| Seria: | Signature |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | mosiądz |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- MaxLight Signature kinkiet 1x9 W mosiądz W0353
MaxLight Signature kinkiet 1x9 W mosiądz W0353
Nr Kat. W0353
multirabaty
MaxLight Signature kinkiet 1x9 W mosiądz W0353
Nr Kat. W0353
Opis produktu MaxLight Signature kinkiet 1x9 W mosiądz W0353
- napięcie znamionowe: 230 V
- ilość źródeł światła: 1
- moc źródła światła: 9 W
- strumień świetlny: 855 LM
- barwa światłą: 3000 K
- zintegrowane źródło światła LED
- klasa ochronności: IP 20
- wysokość: 35 cm
- szerokość: 12 cm
- materiał: metal, szkło
- kolor: mosiądz
Dane techniczne
| Marka | MaxLight |
| Seria | Signature |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Średnica | 35 cm |
| Moc żarówki | 9 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351012966 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 54 x 54 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





