| Marka: | MaxLight |
| Seria: | Puro |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | szary/popielaty, żółty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- MaxLight Puro lampa wisząca 8 W szary/popielaty-żółta P0564
MaxLight Puro lampa wisząca 8 W szary/popielaty-żółta P0564
Nr Kat. P0564
multirabaty
MaxLight Puro lampa wisząca 8 W szary/popielaty-żółta P0564
Nr Kat. P0564
Opis produktu MaxLight Puro lampa wisząca 8 W szary/popielaty-żółta P0564
- napięcie znamionowe: 230 V
- moc źródła światła: 8 W
- zintegrowane źródło światła
- temperatura barwy światła: 3000 K
- strumień świetlny: 320 lumenów
- klasa ochronności: IP20
- wysokość maksymalna: 220 cm
- szerokość: 19 cm
- materiał: filc
- kolor: żółty, szary
Dane techniczne
| Marka | MaxLight |
| Seria | Puro |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary/popielaty, żółty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Średnica | 19 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Kod EAN | 5903351011860 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 56 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





