- szerokość: 6,5 cm
| Marka: | MaxLight |
| Seria: | Magnetic |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Wysokość: | 8.5 cm |
| Szerokość: | 6.5 cm |
| Moc żarówki: | 8 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 5903351014342 |
| Wymiary z opakowaniem: | 13 x 8 x 20 cm |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!