- szerokość: 10 cm
| Marka: | MaxLight |
| Seria: | Magnetic |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Wysokość: | 15.5 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 5903351020787 |
| Wymiary z opakowaniem: | 26 x 18 x 26 cm |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!