| Marka: | MaxLight |
| Seria: | Enigma |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czerwony |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- MaxLight Enigma kinkiet 1x2 W czerwony W0344
MaxLight Enigma kinkiet 1x2 W czerwony W0344
Nr Kat. W0344
multirabaty
MaxLight Enigma kinkiet 1x2 W czerwony W0344
Nr Kat. W0344
Opis produktu MaxLight Enigma kinkiet 1x2 W czerwony W0344
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc żarówki: 2W
- barwa światła: 3000 K
- ilość lumenów: 176 LM
- napięcie zmianowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: czerwony
Dane techniczne
| Marka | MaxLight |
| Seria | Enigma |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czerwony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc żarówki | 2 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351012911 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 16 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





