| Marka: | MaxLight |
| Seria: | Drop |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- MaxLight Drop lampa wisząca 1x40W chrom P0230
MaxLight Drop lampa wisząca 1x40W chrom P0230
Nr Kat. P0230
(1)
Pytania
(1)multirabaty
MaxLight Drop lampa wisząca 1x40W chrom P0230
Nr Kat. P0230
(1)
Pytania
(1)
Kolor
:
Opis produktu MaxLight Drop lampa wisząca 1x40W chrom P0230
- ilość źródeł światła: 1
- brak źródła światła
- moc żarówki: 40 W
- oprawka żarówki: E27
- napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- materiał: metal
- matowa płytka u dołu klosza
- wykończenie: chrom
Dane techniczne
| Marka | MaxLight |
| Seria | Drop |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351001830 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 26 x 55 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Opinie klientów:
MaxLight Drop lampa wisząca 1x40W chrom P0230
5,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Świetna oferta, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Świetna oferta, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Świetna oferta, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Świetna oferta, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Czy żarówka prześwituje przez materiał z którego jest wykonana lampa czy nie ?
Żarówka nie prześwituje.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





