| Marka: | Mantra |
| Seria: | Venus |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Mantra Venus kinkiet 1x9 W czarny 8011
Mantra Venus kinkiet 1x9 W czarny 8011
Nr Kat. 8011
Mantra Venus kinkiet 1x9 W czarny 8011
Nr Kat. 8011
Pospiesz się, zostały tylko 2 sztuki!
Wysyłamydzisiaj!
Kolor
:
Opis produktu Mantra Venus kinkiet 1x9 W czarny 8011
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 9W
- zintegrowane źródło światła LED
- napięcie: 230 V
- klasa szczelności: IP20
- barwa światła: 3000K
- strumień światła z oprawy: 780 lumenów
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Mantra |
| Seria | Venus |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 22.5 cm |
| Szerokość | 22.5 cm |
| Moc żarówki | 9 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8435153280115 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 28 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





