- Rodzaj lampy: Kinkiet LED w wykończeniu coffee.
- Wymiary: Długość 61 cm, wysokość 15 cm, średnica 6 cm.
- Kolorystyka: Coffee z akrylowym kloszem.
- Pomieszczenia: Łazienki, korytarze, garderoby, eleganckie wnętrza mieszkalne.
- Rodzaj oświetlenia: LED 12W, CCT 3000K/4000K/6000K.
- Bezpieczeństwo: IP44 – odporność na wilgoć i zachlapania.
| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Vena |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 11.5 cm |
| Szerokość: | 61 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 5905699354838 |





