| Marka: | Light Prestige |
| Seria: | Reus |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Light Prestige Reus lampa wisząca 1x36 W czarna...
Light Prestige Reus lampa wisząca 1x36 W czarna LP-8069/1PLEDBK
Nr Kat. LP80691PLEDBK
multirabaty
Light Prestige Reus lampa wisząca 1x36 W czarna LP-8069/1PLEDBK
Nr Kat. LP80691PLEDBK
multirabaty
Opis produktu Light Prestige Reus lampa wisząca 1x36 W czarna LP-8069/1PLEDBK
Dużej wielkości klosz lampy Reus, jest zaprojektowany w kształcie ciekawego ringu z wbudowanym światłem LED. Stworzony w nowoczesnym stylu. Jego wierzchnia czarna strona, poprzez pikowany wzór oraz piękny wysoki połysk - wygląda bardzo glamour. Posiada neutralną barwę światła.
- ilość źródeł światła: 1
- moc żarówki: 36W LED
- zintegrowane źródło światła LED
- temperatura barwy światła: 4000 K
- strumień świetlny: 3240 lm
- napięcie znamionowe: 230V
- szerokość: 60 cm
- wysokość: 100 cm
- klasa IP: 20
- materiał: metal
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Reus |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 36 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907796368732 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 61 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





