- z otworami na uchwyt (sprzedawanym oddzielnie)
Cena dotyczy samej wanny.
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Kaldewei |
| Seria: | Classic Duo |
| Dłuższy bok: | 180 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Pojemność: | 158 l |
| Zintegrowana obudowa: | nie |
| Materiał: | stalowa |
| Odpływ: | na środku |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 4001112864470 |
| Wymiary z opakowaniem: | 81 x 43 x 181 cm |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!