- surowa prostota i skromna elegancja wyróżniają tę wannę pośród innych
- kąpiel we dwoje: dwa identyczne podparcia pleców i odpływ pośrodku
- wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej KALDEWEI
- wymiary: 170 x 75 x 47 cm
- kolor: biały
- Strona główna
- Wanny
- Wanny prostokątne
- Kaldewei Centro Duo 1 wanna prostokątna 170x75 cm prawa...
Kaldewei Centro Duo 1 wanna prostokątna 170x75 cm prawa model 130 biała 283000010001
Nr Kat. 283000010001
Pytania
(1)Kaldewei Centro Duo 1 wanna prostokątna 170x75 cm prawa model 130 biała 283000010001
Nr Kat. 283000010001
Pytania
(1)Opis produktu Kaldewei Centro Duo 1 wanna prostokątna 170x75 cm prawa model 130 biała 283000010001
Dane techniczne
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Centro Duo 1 |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Pojemność | 156 l |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Materiał | stalowa |
| Odpływ | na środku |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4001112809334 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 47 x 171 cm |
| Waga z opakowaniem | 53,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Jakie są wymiary dna wanny?
Długość wewnętrzna (dół): 1130 mm
Szerokość wewnętrzna (dół): 510 mm
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





