- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Italux Testa lampa wisząca 1x19 W przezroczysta...
Italux Testa lampa wisząca 1x19 W przezroczysta PND-84938-4-BK
Nr Kat. PND849384BK
multirabaty
Italux Testa lampa wisząca 1x19 W przezroczysta PND-84938-4-BK
Nr Kat. PND849384BK
multirabaty
Opis produktu Italux Testa lampa wisząca 1x19 W przezroczysta PND-84938-4-BK
- lampa wisząca
- wysokość: 112 cm
- szerokość: 61 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1200LM
- barwa światła: 3000K
- IP20
- materiał: stal, akryl, szkło
- kolor: czarny, biały, przezroczysty
Dane techniczne
| Marka | Italux |
| Seria | Testa |
| Materiał | stal szlachetna, szkło, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | przezroczysty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 112 cm |
| Szerokość | 61 cm |
| Moc żarówki | 19 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5900644400295 |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





