| Marka: | Italux |
| Seria: | Santos |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Italux Santos lampa podsufitowa 6x40 W czarna PND-95331-6-BK
Italux Santos lampa podsufitowa 6x40 W czarna PND-95331-6-BK
Nr Kat. PND953316BK
multirabaty
Italux Santos lampa podsufitowa 6x40 W czarna PND-95331-6-BK
Nr Kat. PND953316BK
multirabaty
Opis produktu Italux Santos lampa podsufitowa 6x40 W czarna PND-95331-6-BK
- lampa podsufitowa
- wysokość: 80 cm
- szerokość: 55 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 40W
- ilość punktów świetlnych: 6
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Italux |
| Seria | Santos |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5906630852093 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 25 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





