| Marka: | Italux |
| Seria: | Sabriga |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 24 cm |
| Szerokość: | 24 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Italux Sabriga kinkiet 2x40 W brąz antyczny WL-44544-2
Italux Sabriga kinkiet 2x40 W brąz antyczny WL-44544-2
Nr Kat. WL445442
multirabaty
Italux Sabriga kinkiet 2x40 W brąz antyczny WL-44544-2
Nr Kat. WL445442
multirabaty
Opis produktu Italux Sabriga kinkiet 2x40 W brąz antyczny WL-44544-2
- kinkiet
- szerokość: 24 cm
- wysokość: 24 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc żarówki: 40W
- IP20
- ilość źródeł światła: 2
- materiał: metal/szkło
- kolor: brąz antyczny
Dane techniczne
| Marka | Italux |
| Seria | Sabriga |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5900644314394 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 16 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





