| Marka: | Italux |
| Seria: | Lupus |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 33 cm |
| Szerokość: | 13.5 cm |
| Moc żarówki: | 25 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Italux Lupus kinkiet 1x25 W brązowy WL-3965-1-BRO
Italux Lupus kinkiet 1x25 W brązowy WL-3965-1-BRO
Nr Kat. WL39651BRO
multirabaty
Italux Lupus kinkiet 1x25 W brązowy WL-3965-1-BRO
Nr Kat. WL39651BRO
multirabaty
Opis produktu Italux Lupus kinkiet 1x25 W brązowy WL-3965-1-BRO
- napięcie: 220-240V
- ilość źródeł światła: 1
- rodzaj oprawki: G9
- moc: 25W
- brak źródła światła w komplecie
- wysokość: 33 cm
- szerokość: 13,5 cm
- długość: 15 cm
- stopień ochrony: IP20
- materiał wykonania: stal, szkło
- kolor: brąz antyczny
Dane techniczne
| Marka | Italux |
| Seria | Lupus |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 13.5 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5900644432272 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 15 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





