| Marka: | Italux |
| Seria: | Kiara |
| Materiał: | aluminium, stal szlachetna |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Italux Kiara lampa wisząca 1x120 W złota MD17016002-2A GOLD
Italux Kiara lampa wisząca 1x120 W złota MD17016002-2A GOLD
Nr Kat. MD170160022AGOLD
multirabaty
Italux Kiara lampa wisząca 1x120 W złota MD17016002-2A GOLD
Nr Kat. MD170160022AGOLD
multirabaty
Opis produktu Italux Kiara lampa wisząca 1x120 W złota MD17016002-2A GOLD
- lampa wisząca
- szerokość: 60 cm
- wysokość: 150 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 5180 lm
- temperatura barwy światła: 3000K
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: aluminium/stal
- kolor: złoty
Dane techniczne
| Marka | Italux |
| Seria | Kiara |
| Materiał | aluminium, stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 120 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5900644437383 |
| Waga z opakowaniem | 7,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





