- długość: 70 cm
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Italux Giovanna lampa wisząca 94 W biała-brązowa...
Italux Giovanna lampa wisząca 94 W biała-brązowa MX16009008-37A B
Nr Kat. MX1600900837AB
multirabaty
Italux Giovanna lampa wisząca 94 W biała-brązowa MX16009008-37A B
Nr Kat. MX1600900837AB
multirabaty
Opis produktu Italux Giovanna lampa wisząca 94 W biała-brązowa MX16009008-37A B
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 37
- moc lampy: 94 W
- zintegrowane źródło światła LED
- temperatura barwy światła: 3000 K
- barwa światła: ciepła biel
- strumień świetlny 6084 lumenów
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: brąz, biały
- materiał lampy: aluminium, stal
- szerokość: 70 cm
- wysokość całkowita: 150 cm
- długość: 70 cm
- długość: 70 cm
Dane techniczne
| Marka | Italux |
| Seria | Giovanna |
| Materiał | aluminium, stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Moc żarówki | 94 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5902854531318 |
| Waga z opakowaniem | 9,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





