| Marka: | Italux |
| Seria: | Ferrand |
| Materiał: | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Italux Ferrand lampa wisząca 4x25 W czarna MDM-4123/4 BK
Italux Ferrand lampa wisząca 4x25 W czarna MDM-4123/4 BK
Nr Kat. MDM41234BK
Pytania
(2)multirabaty
Italux Ferrand lampa wisząca 4x25 W czarna MDM-4123/4 BK
Nr Kat. MDM41234BK
Pytania
(2)multirabaty
Ilość punktów światła
:
Opis produktu Italux Ferrand lampa wisząca 4x25 W czarna MDM-4123/4 BK
- lampa wisząca
- szerokość: 54 cm
- wysokość: 102 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 25W
- IP20
- ilość źródeł światła: 4
- materiał: stal/szkło
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Italux |
| Seria | Ferrand |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 102 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5902854532292 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 19 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Jaka jest najmniejsza możliwa wysokość?
Minimalna długość lampy to 40 cm.
(0)
(0)
Czy ta lampa ma możliwość regulacji wysokości?
Tak, jest możliwość regulacji wysokości.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





