| Marka: | Italux |
| Seria: | Aldeva |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Italux Aldeva kinkiet 1x40 W czarny WL-02340-1-BK
Italux Aldeva kinkiet 1x40 W czarny WL-02340-1-BK
Nr Kat. WL023401BK
multirabaty
Italux Aldeva kinkiet 1x40 W czarny WL-02340-1-BK
Nr Kat. WL023401BK
multirabaty
Opis produktu Italux Aldeva kinkiet 1x40 W czarny WL-02340-1-BK
- konkiet
- ilość punktów świetlnych: 1
- wysokość: 34 cm
- szerokość: 21 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 40W
- IP20
- materiał: stal/szkło
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Italux |
| Seria | Aldeva |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 34 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5900644330394 |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





