Instal Projekt Tubus 2 grzejnik pokojowy 179,3x29 cm podłączenie dolne czarny TUB2-180/06D50C75
Nr Kat. TUB218006D50C75
Pytania
(1)Instal Projekt Tubus 2 grzejnik pokojowy 179,3x29 cm podłączenie dolne czarny TUB2-180/06D50C75
Nr Kat. TUB218006D50C75
Pytania
- szerokość: 290 mm
- wysokość: 1793 mm
- głębokość: 91 mm
- kolor: czarny (C75)
- podłączenie: D50 (dolne, rozstaw 50 mm)
- moc dla parametrów 75/60/20ºC wynosi 794 W