więcej
więcej
więcej
więcej
Czas na zmiany z GROHE z kodem -5% od 1499 zł!
GROHE kod -5% od 1499 zł
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
| Marka: | Hansgrohe |
| Seria: | Vernis Blend |
| Kształt: | okrągła |
| Dłuższy bok: | 20 cm |
| Krótszy bok: | 20 cm |
| Kolor: | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym: | nie |
| Kod EAN: | 4059625339077 |
Opis produktu Hansgrohe Vernis Blend deszczownica 20x20 cm okrągła czarna matowa 26277670
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | Vernis Blend |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 20 cm |
| Krótszy bok | 20 cm |
| Kolor | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Kod EAN | 4059625339077 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!