| Marka: | Hansgrohe |
| Seria: | EluPura Original S |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 36.5 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca, z funkcją łatwego wypinania |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | owalny |
- Strona główna
- Ubikacje/ Toalety
- Miski WC
- Hansgrohe EluPura Original S miska WC z deską...
Hansgrohe EluPura Original S miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały połysk 60288450
Nr Kat. 60288450
multirabaty
Hansgrohe EluPura Original S miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały połysk 60288450
Nr Kat. 60288450
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Hansgrohe EluPura Original S miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały połysk 60288450
- składa się z: WC, deska WC z pokrywą
- materiał WC: ceramika
- materiał deski i pokrywy: urea
- materiał zawiasów: stal nierdzewna
- Made to fit NoiseReduction: dopasowana mata wygłuszająca w zestawie
- stopień połysku ceramiki: błyszcząca
- Rimless
- AquaChannel Flush: Skuteczne czyszczenie strumieniem wody
- ilość wody do spłukiwania: 4,5 l, 5 l, 6 l
- EcoSmart: toaleta oszczędzająca wodę (wymagana odpowiedna spłuczka)
- rodzaj spłukiwania: standardowe
- sposób montażu: montaż ścienny
- widoczne mocowania do WC
- przyłącze wody: od tyłu
- rozstaw mocowań do stelaża: 180 mm
- rozstaw mocowań deski WC: 160 mm
- SoftClose: deska WC wolnoopadająca
- położenie odpływu: odpływ wody poziomy
- QuickRelease: szybki demontaż deski WC
- EluPura Original - AquaChannel FlushSkuteczne obmywanie wnętrza miski za pomocą silnych strumieni wody. Proces spłukiwania jest szczególnie wydajny i pozwala osiągnąć doskonałe wyniki czyszczenia przy zużyciu zaledwie 4,5 l wody na jedno spłukanie (wymagana odpowiednia spłuczka).
- EluPura - dopasowana mata wygłuszającaTen produkt jest wyposażony w przyciętą matę wygłuszającą dopasowaną do jego geometrii. Ułatwia ona montaż i pozwala zaoszczędzić cenny czas w miejscu montażu.
- EluPura - EcoSmartTa toaleta zapewnia znakomite rezultaty spłukiwania przy użyciu zaledwie 4,5 l wody na jedno spłukanie (wymagana odpowiednia spłuczka). Małe spłukanie przy użyciu mniejszego przycisku na płytce spłukującej pozwala ograniczyć tę ilość nawet do 3 l. To korzyść dla środowiska i dla Twojego portfela.
- 20 lat gwarancji na ceramikęOferujemy 20-letnia gwarancję producenta na ceramikę. Szczegóły w warunkach gwarancji.
- 5 lat gwarancji na deskę WCOferujemy 5-letnia gwarancję producenta na deskę WC. Szczegóły w warunkach gwarancji.
- SoftClose - wolnoopadająca deska WCDeska i pokrywa tej toalety zamykają się delikatnie i cicho. To dzięki specjalnym amortyzatorom wbudowanym w zawiasy. Dla dodatkowego komfortu, bezpieczeństwa i długotrwałej przyjemności z użytkowania łazienki.
- QuickRelease - szybki demontaż deski WCCzyszczenie WC na miarę oczekiwań – szybkie i łatwe. Dzięki systemowi zawiasów QuickRelease deskę sedesową można zdemontować w mgnieniu oka. To oznacza znacznie mniej uciążliwe czyszczenie i maksymalny poziom higieny.
- Jakość od hansgrohehansgrohe to marka oferująca innowacyjne rozwiązania do kuchni i łazienek, które łączą w sobie technologie oszczędzające wodę i energię, inteligentne funkcje, doskonałe wzornictwo i najwyższą jakość. Wielokrotnie nagradzane produkty tej wieloletniej marki łączą w sobie innowacyjne podejście do projektowania z komfortem oraz zrównoważonym podejściem do rozwoju.
Dane techniczne
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | EluPura Original S |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca, z funkcją łatwego wypinania |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 4059625548721 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 56 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 31,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





