| Marka: | Hansgrohe |
| Seria: | EluPura Original S |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 36.5 cm |
| W zestawie: | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku: | chrom połysk |
| Typ rantu: | bez kołnierza |
| Montaż: | wiszący |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
- Strona główna
- Ubikacje/ Toalety
- Zestawy podtynkowe
- Zestaw Hansgrohe EluPura Original S miska z deską WC...
Zestaw Hansgrohe EluPura Original S miska z deską WC biała i stelaż podtynkowy z przyciskiem spłukującym chrom (01022180, 66001000, 60288450)
Nr Kat. abset12167
zestaw
Zestaw Hansgrohe EluPura Original S miska z deską WC biała i stelaż podtynkowy z przyciskiem spłukującym chrom (01022180, 66001000, 60288450)
Nr Kat. abset12167
zestaw
Skład zestawu:
Opis zestawu Zestaw Hansgrohe EluPura Original S miska z deską WC biała i stelaż podtynkowy z przyciskiem spłukującym chrom (01022180, 66001000, 60288450)
Hansgrohe iFrame universal stelaż podtynkowy do miski WC wiszącej 01022180
- materiał: stal
- średnica zewnętrzna rury spłukującej: 45 mm
- typ ściany: zabudowa lekka
- przyłącze wody: gwint zewnętrzny
- rura odpływowa z adapterem DN 90/110 wykonanym z PP
- ustawienie fabryczne objętości spłukiwania: 6 l, 3 l
- pełna objętość spłukiwania: 6 l – 4,5 l
- zmniejszona objętości spłukiwania: 3 l
Hansgrohe iFrame Original Q przycisk spłukujący do WC chrom błyszczący 66001000
Hansgrohe EluPura Original S miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały połysk 60288450
- składa się z: WC, deska WC z pokrywą
- materiał WC: ceramika
- materiał deski i pokrywy: urea
- materiał zawiasów: stal nierdzewna
- Made to fit NoiseReduction: dopasowana mata wygłuszająca w zestawie
- stopień połysku ceramiki: błyszcząca
- Rimless
- AquaChannel Flush: Skuteczne czyszczenie strumieniem wody
- ilość wody do spłukiwania: 4,5 l, 5 l, 6 l
- EcoSmart: toaleta oszczędzająca wodę (wymagana odpowiedna spłuczka)
- rodzaj spłukiwania: standardowe
- sposób montażu: montaż ścienny
- widoczne mocowania do WC
- przyłącze wody: od tyłu
- rozstaw mocowań do stelaża: 180 mm
- rozstaw mocowań deski WC: 160 mm
- SoftClose: deska WC wolnoopadająca
- położenie odpływu: odpływ wody poziomy
- QuickRelease: szybki demontaż deski WC
- materiał: stal
- średnica zewnętrzna rury spłukującej: 45 mm
- typ ściany: zabudowa lekka
- przyłącze wody: gwint zewnętrzny
- rura odpływowa z adapterem DN 90/110 wykonanym z PP
- ustawienie fabryczne objętości spłukiwania: 6 l, 3 l
- pełna objętość spłukiwania: 6 l – 4,5 l
- zmniejszona objętości spłukiwania: 3 l
Hansgrohe iFrame Original Q przycisk spłukujący do WC chrom błyszczący 66001000
- montaż ścienny
- dla 2-objętościowego systemu spłukiwania
- materiał: tworzywo sztuczne
- mechaniczny
- obsługa: z przodu z dwoma przyciskami
- kolor: chrom
- kolor: chrom
Hansgrohe EluPura Original S miska WC z deską wolnoopadającą wisząca bez kołnierza biały połysk 60288450
- składa się z: WC, deska WC z pokrywą
- materiał WC: ceramika
- materiał deski i pokrywy: urea
- materiał zawiasów: stal nierdzewna
- Made to fit NoiseReduction: dopasowana mata wygłuszająca w zestawie
- stopień połysku ceramiki: błyszcząca
- Rimless
- AquaChannel Flush: Skuteczne czyszczenie strumieniem wody
- ilość wody do spłukiwania: 4,5 l, 5 l, 6 l
- EcoSmart: toaleta oszczędzająca wodę (wymagana odpowiedna spłuczka)
- rodzaj spłukiwania: standardowe
- sposób montażu: montaż ścienny
- widoczne mocowania do WC
- przyłącze wody: od tyłu
- rozstaw mocowań do stelaża: 180 mm
- rozstaw mocowań deski WC: 160 mm
- SoftClose: deska WC wolnoopadająca
- położenie odpływu: odpływ wody poziomy
- QuickRelease: szybki demontaż deski WC
Dane techniczne
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | EluPura Original S |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
| W zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku | chrom połysk |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





