| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Tuluza |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Goldlux Tuluza plafon 1x24 W czarny 323149
Goldlux Tuluza plafon 1x24 W czarny 323149
Nr Kat. 323149
multirabaty
Goldlux Tuluza plafon 1x24 W czarny 323149
Nr Kat. 323149
multirabaty
Opis produktu Goldlux Tuluza plafon 1x24 W czarny 323149
- plafon
- średnica: 40 cm
- wysokość: 12 cm
- zintegrowane źródło śwaitła Led
- moc światlna: 2600lm
- barwa światła: 4000K
- trwałość światła: 30000h
- IP2P
- materiał: metal/tworzywo sztuczne
- kolor: biały/czarny/złoty
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Tuluza |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 12 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508323149 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 42 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,52 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





