| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Toledo |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy biurkowe
- Goldlux Toledo lampa biurkowa 1x8 W biała 316660
Goldlux Toledo lampa biurkowa 1x8 W biała 316660
Nr Kat. 316660
multirabaty
Goldlux Toledo lampa biurkowa 1x8 W biała 316660
Nr Kat. 316660
multirabaty
Opis produktu Goldlux Toledo lampa biurkowa 1x8 W biała 316660
- lampa biurkowa
- zintegrowane źródło światła LED
- liczba źródeł światła: 1
- moc żarówki: 8 W
- napięcie: 230V
- strumień świetlny: 790 lm
- temperatura barwowa: 3000K, 4000K, 6500K
- stopień ochrony: IP20
- wysokość: 40 cm
- szerokość: 15 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Toledo |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508316660 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 10 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





