| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Suffolk |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | zielony |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Goldlux Suffolk lampa wisząca 1x20 W zielona 317377
Goldlux Suffolk lampa wisząca 1x20 W zielona 317377
Nr Kat. 317377
multirabaty
Goldlux Suffolk lampa wisząca 1x20 W zielona 317377
Nr Kat. 317377
multirabaty
Kolor
:
Opis produktu Goldlux Suffolk lampa wisząca 1x20 W zielona 317377
- lampa wisząca
- wymiary: 100x15 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 20W
- ilość punktów światła: 1
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: zielony/złoty
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Suffolk |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | zielony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508317377 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 26 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,23 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





