| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Rigel LED |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy do zabudowy
- Goldlux Rigel LED lampa do zabudowy 1x14 W czarna 324122
Goldlux Rigel LED lampa do zabudowy 1x14 W czarna 324122
Nr Kat. 324122
multirabaty
Goldlux Rigel LED lampa do zabudowy 1x14 W czarna 324122
Nr Kat. 324122
multirabaty
Opis produktu Goldlux Rigel LED lampa do zabudowy 1x14 W czarna 324122
- montaż do sufitu
- oprawa podtynkowa
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1800lm
- barwa światła: 4000K
- napięcie znamionowe: 230 V
- ilość godzinświetlnych: 25000h
- IP20
- wymiary: 22x1,5 cm
- średnica otworu montażowego: 20,4 cm
- materiał: aluminium
- wykończenie: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Rigel LED |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Średnica | 22 cm |
| Moc żarówki | 14 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508324122 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 22 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,34 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





