| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Rawi |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy biurkowe
- Goldlux Rawi lampa biurkowa 1x4,2 W czarna 318435
Goldlux Rawi lampa biurkowa 1x4,2 W czarna 318435
Nr Kat. 318435
multirabaty
Goldlux Rawi lampa biurkowa 1x4,2 W czarna 318435
Nr Kat. 318435
multirabaty
Opis produktu Goldlux Rawi lampa biurkowa 1x4,2 W czarna 318435
- lampa biurkowa
- zintegrowane źródło światła LED
- liczba źródeł światła: 1
- moc żarówki: 4,2 W
- napięcie: 230V
- strumień świetlny: 440 lm
- temperatura barwowa: 3000K
- stopień ochrony: IP20
- wysokość: 40,6 cm
- średnica klosza: 7 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarna
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Rawi |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 40.6 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Moc żarówki | 4.2 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508318435 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 10 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





