| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Q LED |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | grafitowy |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy przypodłogowe
- Goldlux Q LED lampa przypodłogowa 1x3 W grafitowa 313713
Goldlux Q LED lampa przypodłogowa 1x3 W grafitowa 313713
Nr Kat. 313713
multirabaty
Goldlux Q LED lampa przypodłogowa 1x3 W grafitowa 313713
Nr Kat. 313713
multirabaty
Kształt
:
Opis produktu Goldlux Q LED lampa przypodłogowa 1x3 W grafitowa 313713
- oprawa podtynkowa
- przyschodowa
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 40lm
- barwa światła: 4000K
- napięcie znamionowe: 230 V
- ilość godzin świetlnych: 25000h
- IP44
- średnica: 6 cm
- wysokość: 5,35 cm
- materiał: aluminium
- wykończenie: grafitowy
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Q LED |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | grafitowy |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 5.35 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508313713 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 8 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,12 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





