| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Porto |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Goldlux Porto lampa podsufitowa 2x10 W biała 326058
Goldlux Porto lampa podsufitowa 2x10 W biała 326058
Nr Kat. 326058
multirabaty
Goldlux Porto lampa podsufitowa 2x10 W biała 326058
Nr Kat. 326058
multirabaty
Opis produktu Goldlux Porto lampa podsufitowa 2x10 W biała 326058
- lampa podsufitowa
- brak źródła światła w komplecie
- wysokość: 56,5 cm
- szerokość: 26 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 10W
- ilość punktów świetlnych: 1
- materiał: aluminium
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Porto |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 56.6 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901508326058 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 47 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,94 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





