| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Paris |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Goldlux Paris lampa wisząca 1x10 W biała 325624
Goldlux Paris lampa wisząca 1x10 W biała 325624
Nr Kat. 325624
multirabaty
Goldlux Paris lampa wisząca 1x10 W biała 325624
Nr Kat. 325624
multirabaty
Kolor
:
Opis produktu Goldlux Paris lampa wisząca 1x10 W biała 325624
- lampa wisząca
- wysokość: 121 cm
- szerokość: 5,5 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 10W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: aluminium
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Paris |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 121 cm |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508325624 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 33 x 8 cm |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





