| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Paris |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Goldlux Paris kinkiet 1x10 W biały 324351
Goldlux Paris kinkiet 1x10 W biały 324351
Nr Kat. 324351
multirabaty
Goldlux Paris kinkiet 1x10 W biały 324351
Nr Kat. 324351
multirabaty
Opis produktu Goldlux Paris kinkiet 1x10 W biały 324351
- kinkiet
- wymiary: 18,5x10,5 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 10W
- ilość punktów światła: 2
- zintegrowane źródło światła LED
- barwa światła: 4000K
- moc świetlna: 300lm
- IP20
- materiał: aluminium
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Paris |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 18.5 cm |
| Szerokość | 10.5 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508324351 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 19 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,53 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





