| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Optimum |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy biurkowe
- Goldlux Optimum lampa biurkowa 1x7 W czarna 324993
Goldlux Optimum lampa biurkowa 1x7 W czarna 324993
Nr Kat. 324993
multirabaty
Goldlux Optimum lampa biurkowa 1x7 W czarna 324993
Nr Kat. 324993
multirabaty
Opis produktu Goldlux Optimum lampa biurkowa 1x7 W czarna 324993
- lampa biurkowa
- zintegrowane źródło światła LED
- liczba źródeł światła: 1
- moc żarówki: 7 W
- napięcie: 230V
- strumień świetlny: 400 lm
- temperatura barwowa: 3000K, 4000K, 6000K
- stopień ochrony: IP20
- wysokość: 45 cm
- szerokość: 18,5 cm
- materiał: tworzywo sztuczne, metal
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Optimum |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 18.5 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508324993 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 10 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





