| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Olin |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy do zabudowy
- Goldlux Olin lampa do zabudowy 1x8 W chrom 306197
Goldlux Olin lampa do zabudowy 1x8 W chrom 306197
Nr Kat. 306197
multirabaty
Goldlux Olin lampa do zabudowy 1x8 W chrom 306197
Nr Kat. 306197
multirabaty
Kształt
:
Opis produktu Goldlux Olin lampa do zabudowy 1x8 W chrom 306197
- oprawa podtynkowa
- średnica: 9 cm
- wysokość: 5,2 cm
- średnica otworu montażowego: 7 cm
- 3 oprawki w komplecie
- 3 żarówki w komplecie
- żarówki o mocy 3,5 W
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 8W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: stal
- kolor: chrom
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Olin |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 5.2 cm |
| Średnica | 9 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508306197 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 10 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,27 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





